Registrace na IX. ročník Miřejovického půlmaratonu – pro registraci rozklikni

Home  /  hlaví  /  Registrace na IX. ročník Miřejovického půlmaratonu – pro registraci rozklikni

Registrace na IX. ročník Miřejovického půlmaratonu – pro registraci rozklikni


Miřejovický půlmaraton se koná 29.7.2017.

Registrace bude ukončena k 17.7.2017

Miřejovického půlmaratonu se mohou účastnit pouze běžci, kterým je v den závodu 18 let.

JménoPříjmeníRok narozeníKlub/MěstoZemě
MilanOndrášik1970BKV HolýšovCZE
PavelKoloc1965AC Total ZeroCZE
PetrŠpicak1971EndorphineCZE
HanaPeterková1980BuštěhradCZE
MilošMojžiš1975TJ Dynamo NelahozevesCZE
JuytýnaJirásková2000K.O.PoděbradyCZE
JiříJirásek1967K.O.PoděbradyCZE
JaroslavMartin1984PrahaCZE
MiroslavBasel1967Kralupy nad VltavouCZE
LenkaFlašarová1972NáchodCZE
JanSova1965MP PrahaCZE
PavlaHulova1980MostCZE
KarelHula1973MostCZE
LukášKoukl1990PrahaCZE
JirkaMěřička1990PrahaCZE
VáclavPur1955ŠumperkCZE
VíťaDrtinová1955Praha 8CZE
NikolaSamková1988WCH 2016, BKČSCZE
MichalKoukl1993PrahaCZE
AndreaPitonakova1989Liptovsky HradokSK
MonikaBrchelováPragueLOPArtCZE
KateřinaBrchelováPragueLOPArtCZE
MarcelaBrchelováPragueLOPArtCZE
RadimSedláčekPragueLOPArtCZE
VladykaMiroslavPragueLOPArtCZE
ŠtěpánSrbPragueLOPArtCZE
JaroslavBohdal1993PragueLOPArtCZE
BarboraJanáková1989HořiceCZE
IvanPitoňák1993Liptovský HrádokSK
ZbigniewOzga1969PrahaCZE
JakubStrnad1976ŘíčanyCZE
VítězslavLiška1969PrahaCZE
EvženGe1954Maratonské vrányCZE
FilipSimek1979NelahozevesCZE
VáclavPur1955ŠumperkCZE
GustavVondráček1972Želvička teamCZE
RostislavBěhounek1962Tragéd Team DřínovCZE
HanaSlívová1980Praha 6CZE
RomanKoravský1969ELEVEN RUN TEAMCZE
JanPirek1981MK MiřejoviceCZE
JanaOulehlová1983BerounCZE
MichalOulehla1979BerounCZE
ŠtěpánNovotný1975VeltrusyCZE
PavelRůžička1966Ústí Nad labemCZE
StěpánMatula1970SPONA KLADNOCZE
MartinŠandera1976BONBONCZE
VítJeřábek1974EuthanasiaCZE
JiříŠebek1980PIM běžecký klub PrahaCZE
ZuzanaŘíhová1973LuxCZE
PetrSeifert1974PrahaCZE
JanSlíva1973LuxCZE
OlgaProcházková1982PoděbradyCZE
ZuzanaRusínová1983USK Provod Ústí nad LabemCZE
EnricoFiala1971Spartak Praha 4I
OndřejZítek1982PHC Run / Adidas RunnersCZE
RadkaChuraňová1977TJ Lokomotiva TrutnovCZE
JanHušák1978PIM Běžecký klub PrahaCZE
LiborOndrůšek1960KyjovCZE
LenkaŠibravová1982kerteamCZE
JosefMíka1962ZákolanyCZE
PetrVápeník1980BK Divoká ŠárkaCZE
KláraVápeníková1983Praha 6CZE
AndreaFürstová1975NelahozevesCZE
JanaKozlova1958RadoniceCZE
OndřejJadlovský1989Dolní ŽandovCZE
BarboraMocová1981BK Divoká ŠárkaCZE
JaroslavUrbanAtletika Stará BoleslavCZE
RadimMádr1991PrahaCZE
PetrEliáš1985PrahaCZE
JanKadeřábek1975TJ Sokol VeltrusyCZE
MilošVacek1980RBZ PrahaCZE
MichaelaForalová1974Báječné ženy v běhuCZE
MichalVítů1978VodičCZE
JiříMašek1964VodičCZE
PetrKudláček1977VodičCZE
DanielBubla1967PIM BK Divoká ŠárkaCZE
ZdeněkMaruška1960Jablonec nad NisouCZE
TomášHrbáček1978Velká HrašticeCZE
IvoFeix1974TepliceCZE
FrantišekLorenc1968OlomoucCZE
ivanaLorencova1973OlomoucCZE
MartinLukeš1968ELEVEN RUN TEAMCZE
PetraCelbová1988Praha 8CZE
TomášKubíček1989PrahaCZE
MiroslavSvoboda1972Kralupy nad VltavouCZE
JanaPortašíková1981PrahaCZE
JindřichKinkal1972ObřístvíCZE
BorkyBorkovec198913ka / Atleti v akciCZE
RenéKujan1974Cucumba Boyz Kralupy nad VltavouCZE
LukasSmetana1993VeltrusyCZE
JanAdam1971Praha 4CZE
RadmilaMatějčková1970VeltrusyCZE
PetrŠvanda1967Maratón klub Kladno & iThinkBeerCZE
VILÉMHRDINA1956BOHNICECZE
VáclavKoláčný1988OCP MělníkCZE
TomášPaul1988CC ZbraslavCZE
PavelVakrčka1964Ústí nadLlabemCZE
LubošNovotný1975AK KřižanyCZE
JarmilaŠafaříková1970Česká TřebováCZE
PavelZapletal1982Zlate HoryCZE
GabrielaJanouchová1976Kralupy nad VltavouCZE
LubomirSvatek1958PrahaCZE
MilošMaryska1981Žižkovský TygriCZE
Comments are closed.